Protected node (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Password
et: Parool

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: week
et: nädal

en: Access
et: Ligipääs

en: Updated
et: Uuendatud

en: no
et: ei

en: Count
et: Arv

en: OK
et: Olgu

en: published
et: avaldatud

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: not published
et: avaldamata

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Emails
et: E-kirjad

en: Undefined language (@langcode)
et: Määratlemata keel (@langcode)
