Protected Node (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: yes
fa: بله

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Password
fa: گذرواژه

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: week
fa: هفته

en: Access
fa: دسترسی

en: Updated
fa: به‌روز

en: no
fa: خیر

en: Count
fa: شمارش

en: OK
fa: موافقت

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: published
fa: منتشرشده

en: day
fa: روز

en: month
fa: ماه

en: year
fa: سال

en: From email address
fa: از پست الکترونیکی

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Undefined language (@langcode)
fa: زبان تعریف نشده (@langcode)
