Protected node (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: yes
ja: はい

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Password
ja: パスワード

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: week
ja: 週

en: Access
ja: アクセス

en: Updated
ja: 更新

en: no
ja: いいえ

en: Percent
ja: パーセント

en: Count
ja: カウント

en: Email subject
ja: 件名

en: published
ja: 掲載

en: day
ja: 日

en: month
ja: 月

en: year
ja: 年

en: From email address
ja: 送信元メールアドレス

en: not published
ja: 非掲載

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Protected node
ja: プロテクトノード

en: Node is protected
ja: プロテクトノードにする

en: Illegal call to /protected-node
ja: /protected-nodeへの不正なコール

en: Incorrect password!
ja: パスワードが正しくありません！

en: Protected Node
ja: プロテクトノード

en: Undefined language (@langcode)
ja: 定義されていない言語(@langcode)
