Protected Node (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: yes
te: అవును

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: week
te: వారం

en: no
te: కాదు

en: Count
te: లెక్క

en: OK
te: సరే

en: published
te: ప్రచురితం

en: day
te: రోజు

en: month
te: నెల

en: year
te: సంవత్సరం

en: not published
te: అప్రచురితం
