Protected node (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: no
ug: ياق

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: OK
ug: جەزملەش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل
