Protected node (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: yes
jv: ya

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Password
jv: Sandhi

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Access
jv: Akses

en: Updated
jv: Wis anyar

en: no
jv: ora

en: Count
jv: Jumlah

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Undefined language (@langcode)
jv: Basa sing ora dikenal (@langcode)
