Protected node (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Percent
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: day
kn: ದಿನ

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು

en: 100%
kn: ೧೦೦%
