Protected node (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт
