Protected node (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: yes
oc: òc

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Password
oc: Senhal

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: week
oc: setmana

en: Access
oc: Accès

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: no
oc: non

en: Count
oc: Descompte

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Email content
oc: Contengut del corrièr electronic

en: published
oc: publicat

en: day
oc: jorn

en: month
oc: mes

en: year
oc: an

en: not published
oc: pas publicat

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Undefined language (@langcode)
oc: Lenga pas definida (@langcode)
