Protected node (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: yes
ru: да

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Password
ru: Пароль

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: week
ru: неделя

en: Access
ru: Доступ

en: Updated
ru: Обновлено

en: no
ru: нет

en: Count
ru: Количество

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Email content
ru: Содержимое письма

en: published
ru: опубликовано

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: year
ru: год

en: From email address
ru: E-mail адрес отправителя

en: not published
ru: не опубликовано

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Show Title
ru: Отображать заголовок

en: Protected node
ru: Защищенный материал

en: Incorrect password!
ru: Неправильный пароль!

en: Protected Node
ru: Защищенный материал

en: Password protect this @node
ru: Защитить паролем @node

en: This @node is protected
ru: @node защищен.

en: Show the title to users when requesting the password.
ru: Отображать пользователю заголовок, когда запрашивается пароль.

en: Show title
ru: Показывать надпись

en: Undefined language (@langcode)
ru: Неопределённый язык (@langcode)
