Protected Node (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Password
sr: Лозинка

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: no
sr: не
