Protected node (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: yes
sv: ja

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Password
sv: Lösenord

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: week
sv: vecka

en: Access
sv: Åtkomst

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: no
sv: nej

en: Percent
sv: Procent

en: Count
sv: Antal

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: published
sv: publicerad

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: year
sv: år

en: From email address
sv: Från e-postadress

en: not published
sv: ej publicerad

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Emails
sv: E-post

en: Show title
sv: Visa titel

en: Undefined language (@langcode)
sv: Ej definierat språk (@langcode)
