Protected node (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: yes
cy: ie

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Password
cy: Cyfrinair

en: edit
cy: golygu

en: Access
cy: Mynediad

en: Updated
cy: Newidwyd

en: no
cy: na

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: published
cy: wedi ei gyhoeddi

en: not published
cy: heb ei gyhoeddi

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
