Protected node (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: yes
el: ναι

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: week
el: εβδομάδα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: no
el: όχι

en: Count
el: Αρίθμηση

en: OK
el: ΟΚ

en: published
el: δημοσιευμένο

en: day
el: ημέρα

en: month
el: μήνας

en: year
el: έτος

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Undefined language (@langcode)
el: Μη καθορισμένη γλώσσα (@langcode)
