Protected node (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Count
my: ရေတွက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
