Protected node (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
