Protected Node (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: yes
az: bəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et

en: Access
az: İcazə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: no
az: yox

en: Count
az: Say

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Emails
az: E-poçtlar
