Protected node (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: yes
bo: ཡིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: no
bo: མིན

en: Count
bo: གྲངས

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Undefined language (@langcode)
bo: ངོས་འཛིན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས༼@langcode༽
