Protected node (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: yes
ca: sí

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Password
ca: Contrasenya

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: week
ca: setmana

en: Access
ca: Accés

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Count
ca: Quantitat

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: published
ca: publicat

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: From email address
ca: Adreça  de correu electrònic del remitent

en: not published
ca: no publicat

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Undefined language (@langcode)
ca: Llengua no definida (@langcode)
