Protected node (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: yes
gu: હા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Emails
gu: ઇમેઇલો
