Protected Node (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Updated
ht: A jou

en: no
ht: Non
