Protected node (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: yes
is: já

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Password
is: Lykilorð

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: week
is: vika

en: Access
is: Aðgangur

en: Updated
is: Uppfært

en: no
is: nei

en: Percent
is: Prósent

en: OK
is: Í lagi

en: published
is: birt

en: day
is: dagur

en: month
is: mánuður

en: year
is: ár

en: not published
is: ekki birt

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Emails
is: Netföng

en: Show title
is: Sýna titil
