Protected Node (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: yes
mg: eny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
