Protected node (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: yes
nn: ja

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Password
nn: Passord

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: no
nn: nei

en: published
nn: publisert

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Language neutral
nn: Språknøytral
