Protected node (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Password
sl: Geslo

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Count
sl: Število

en: published
sl: objavljeno

en: From email address
sl: E-naslov pošiljatelja

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Show Title
sl: Prikaži naslov

en: Incorrect password!
sl: Vpisali ste napačno geslo!

en: Password protect this @node
sl: Zaščiti to vsebino z geslom

en: Show the title to users when requesting the password.
sl: Prikaži naslov te vsebine na strani za vpis gesla.
