Protected node (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ
