Protected node (7.x-1.4) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: yes
fil: oo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Password
fil: Hudyat

en: edit
fil: wastuhin

en: Updated
fil: Nabago

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala
