Protected node (7.x-1.4) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: delete
fy: wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Password
fy: Wachtwurd

en: edit
fy: bewurkje
