Protected Node (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Password
he: סיסמה

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Updated
he: עודכן

en: no
he: לא

en: Count
he: כמות

en: published
he: פורסם

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: year
he: שנה

en: From email address
he: מכתובת דוא"ל

en: not published
he: לא פורסם

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Emails
he: אימיילים
