Protected Node (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Password
lt: Slaptažodis

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: week
lt: savaitė

en: Access
lt: Priėjimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: no
lt: ne

en: Count
lt: Skaičius

en: OK
lt: Gerai

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: published
lt: paskelbtas

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: From email address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)
