Protected node (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Password
mn: Нууц үг

en: edit
mn: засварлах

en: Access
mn: Хандалт

en: no
mn: үгүй

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
