Protected Node (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: yes
nl: ja

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Password
nl: Wachtwoord

en: edit
nl: bewerken

en: Access
nl: Toegang

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: no
nl: nee

en: Percent
nl: Procent

en: Count
nl: Aantal

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: published
nl: gepubliceerd

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: From email address
nl: E-mailadres afzender

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Emails
nl: E-mails

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Undefined language (@langcode)
nl: Niet-gedefinieerde taal (@langcode)
