Protected node (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: yes
os: ойы

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Label
os: Нысан
