Protected Node (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: yes
pt: sim

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Password
pt: Senha

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Rótulo

en: week
pt: semana

en: Access
pt: Acesso

en: Updated
pt: Atualizado

en: no
pt: não

en: Count
pt: Contar

en: Email content
pt: Conteúdo do email

en: published
pt: publicado

en: day
pt: dia

en: month
pt: mês

en: year
pt: ano

en: From email address
pt: Endereço de email do remetente

en: not published
pt: não publicado

en: Language neutral
pt: Sem idioma específico

en: Emails
pt: E-mails

en: Incorrect password!
pt: Senha incorreta!

en: Show title
pt: Mostrar título

en: Undefined language (@langcode)
pt: Idioma indefinido (@langcode)

en: Remove protection
pt: Remover proteção

en: Restore protection
pt: Restaurar proteção
