Protected Node (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: yes
ro: da

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Password
ro: Parolă

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Access
ro: Acces

en: Updated
ro: Actualizat

en: no
ro: nu

en: Percent
ro: Procente

en: Count
ro: Contor

en: published
ro: publicat

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: not published
ro: nepublicat

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Emails
ro: E-mail-uri
