Protected node (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: yes
ta: ஆம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Access
ta: அணுகு

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: no
ta: இல்லை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: OK
ta: சரி

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: month
ta: மாதம்

en: not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Language neutral
ta: நடுநிலை மொழி

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்

en: Undefined language (@langcode)
ta: வரையறுக்கப்படாத மொழி (@langcode)
