Protected Node (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: yes
ur: جی ہاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Access
ur: رسائی

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان
