Protected node (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: yes
ast: Sí

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Password
ast: Clave

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: no
ast: non

en: Count
ast: Cuenta

en: published
ast: espublizáu
