Protected node (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།
