Protected Node (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: no
hy: ոչ

en: Count
hy: քանակ

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
