Protected node (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: no
km: ទេ

en: Count
km: រាប់

en: OK
km: យល់ព្រម

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Undefined language (@langcode)
km: ភាសា​ដែល​មិន​បាន​កំណត់ (@langcode)
