Protected Node (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: yes
ml: അതെ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: OK
ml: ശരി
