Protected node (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Password
eu: Pasahitza

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Access
eu: Atzipena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: no
eu: ez

en: Count
eu: Zenbatu

en: OK
eu: Ados

en: published
eu: argitaratuta

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa
