Protected Node (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: yes
hi: हां

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Password
hi: कूटशब्द

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: week
hi: सप्ताह

en: Access
hi: पहुंच

en: Updated
hi: अद्यतित

en: no
hi: नहीं

en: Percent
hi: प्रतिशत

en: Count
hi: गुणांक

en: OK
hi: ठीक है

en: published
hi: प्रकाशित

en: day
hi: दिन

en: month
hi: माह

en: year
hi: वर्ष

en: not published
hi: अप्रकाशित

en: Language neutral
hi: भाषा निष्पक्ष

en: Undefined language (@langcode)
hi: अपरिभाषित भाषा (@langcode)
