Protected Node (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: yes
id: ya

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Password
id: Sandi

en: Access
id: Akses

en: Updated
id: Diperbaharui

en: no
id: tidak

en: Count
id: Jumlah

en: published
id: diterbitkan

en: day
id: hari

en: month
id: bulan

en: year
id: tahun

en: not published
id: tidak diterbitkan

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja

en: Emails
id: Surel

en: Undefined language (@langcode)
id: Bahasa tak dikenali (@langcode)
