Protected node (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: no
ku: نەخێر

en: Count
ku: ژمارە

en: OK
ku: باشە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن
