Protected Node (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Password
lv: Parole

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: week
lv: nedēļa

en: Access
lv: Piekļuve

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: no
lv: nē

en: Percent
lv: Procenti

en: Count
lv: Skaits

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Email content
lv: Epasta saturs

en: published
lv: publicēts

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: From email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: not published
lv: nepublicēts

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Emails
lv: E-pasti

en: Undefined language (@langcode)
lv: Nedefinēta valoda (@langcode)
