Protected Node (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Password
ne: पासवर्ड

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: no
ne: हैन

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: OK
ne: ठिक छ

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Undefined language (@langcode)
ne: अपरिभाषित भाषा (@langcode)
