Protected Node (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Password
be: Пароль

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: week
be: тыдзень

en: Access
be: Доступ

en: Updated
be: Абноўлена

en: no
be: не

en: Count
be: Колькасць

en: published
be: апублікавана

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: not published
be: не апублікавана

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Undefined language (@langcode)
be: Невызначаная мова (@langcode)
