Protected Node (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: yes
da: ja

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Password
da: Adgangskode

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: week
da: uge

en: Access
da: Adgang

en: Updated
da: Opdateret

en: no
da: nej

en: Percent
da: Procent

en: Count
da: Antal

en: Email subject
da: Email emne

en: Email content
da: E-mail indhold

en: published
da: udgivet

en: day
da: dag

en: month
da: måned

en: year
da: år

en: From email address
da: Fra-adresse

en: not published
da: ikke udgivet

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Emails
da: E-mails

en: Show title
da: Vis titel

en: Undefined language (@langcode)
da: Udefineret sprog (@langcode)
